• baner4.png
  • baner 1.png
  • baner3.png

 

           

Odpowiednio dobrane okulary korekcyjne są produktem wpływającym często na poprawę jakości widzenia oraz szeroko rozumianej jakości życia. Dodatkowo  stanowią ważny element wyglądu człowieka. Dobrze dopasowane oprawy pozwalają nie tylko zmienić wizerunek i sposób postrzegania nas przez innych, ale także sprawić że nasze samopoczucie ulegnie poprawie.

 

W naszym salonie optycznym poza przeprowadzaniem profesjonalnego badania wzroku, jeśli trzeba także terapii wzrokowej, doradzamy również klientom i pomagamy dokonać odpowiedniego wyboru soczewek i opraw okularowych.

 

Soczewki okularowe

 

W naszej ofercie posiadamy soczewki okularowe znanych producentów m.in.

 JZO ,  JAI KUDO,  HOYA

 

Soczewki z antyrefleksem

 

Antyrefleks to specjalna powłoka zwiększająca transmisje światła , co pozwala uzyskać lepszą przejrzystość soczewek i poprawić kontrast widzenia podczas takich czynności jak prowadzenie samochodu czy praca przy komputerze. Eliminuje on niepożądane zjawiska odbicia światła i minimalizuje szumy informacyjne co powoduje,że nasze widzenie odbywa się mniejszym nakładem  pracy oczu i mózgu. Antyrefleks zwiększa tęż odporność  soczewki na uszkodzenia i daje możliwość uzyskania pożądanej barwy odbicia resztkowego, co jest ciekawym elementem estetycznym okularów.

 

Soczewki jednoogniskowe

 

Soczewki dwuogniskowe

 

Soczewki progresywne z gwarancją adaptacji

Jeżeli używają Państwo dwóch par okularów i zmęczeni już są ciągłym zmienianiem jednych na drugie to zapraszamy do naszego salonu po okulary progresywne, które pozwolą na dobre widzenie w każdej odległości, bez konieczności zmiany okularów.

Gwarancja adaptacji to zapewnienie, że jeżeli w ciągu trzech miesięcy nie przyzwyczają się Państwo do okularów progresywnych to bezpłatnie wymienimy je na dwie pary okularów jednoogniskowych.

 

Soczewki biurowe

 

Soczewki fotochromatyczne

 

Soczewki przeznaczone dla najmłodszych o zwiększonej wytrzymałości na uszkodzenia

 

Soczewki okularowe dostosowane są indywidualnie do potrzeb każdego klienta.

Duży wachlarz możliwości i szeroka gama uszlachetnień soczewek okularowych pozwala zwiększyć  komfort i bezpieczeństwo użytkowanych okularów.

Zawsze służymy poradą przy wyborze soczewek odpowiednich do Państwa potrzeb.

 

 

Oprawy okularowe

 

 

W naszym salonie znajdziecie Państwo ofertę opraw okularowych wielu producentów m.in.;

Lacoste        Nike      Michael Kors     CK Calvin Klein    Solano      Karl Lagerfeld   

Nordic      Bergman     Chili&Co     Orange     Jai Kudo    Sunoptic     Peter Meller     Tony

 

Okulary przeciwsłoneczne

 

Nasze oczy narażone są często na dużą ekspozycję promieniowania UV,  co po wielu latach może powodować takie schorzenia jak skrzydlik, tłuszczyk, także przyspieszyć powstawanie w oczach zmian związanych z zaćmą.

Dlatego bardzo ważne jest,  aby stosować okulary przeciwsłoneczne  z filtrem UV, zapewniającą ochronę przed tym promieniowaniem.

Dodatkowo okulary przeciwsłoneczne mogą posiadać filtr polaryzacyjny, chroniący nasze oczy przed silnymi odblaskami i poprawiający znacznie komfort widzenia np. podczas prowadzenia samochodu.

W naszym salonie znajdą Państwo okulary przeciwsłoneczne zarówno dla najmłodszych jak i dorosłych.

 

Soczewki kontaktowe

 

Świetnym uzupełnieniem korekcji okularowej są soczewki kontaktowe, pozwalające cieszyć się wyraźnym widzeniem  w warunkach, kiedy noszenie okularów jest mało komfortowe.

Szeroko rozumiana aktywność fizyczna jest tego najlepszym przykładem.

W naszym gabinecie pod nadzorem specjalisty bez obaw mogą Państwo rozpocząć przygodę z soczewkami kontaktowymi.

Aplikujemy:  soczewki kontaktowe sferyczne, soczewki kontaktowe toryczne (do korekcji astygmatyzmu), soczewki kontaktowe progresywne -  znanych producentów m.in. J&J, Cooper Vision, Alcon, Baush & Lomb

  • reklamadol.png
  • reklamadol2.png
  • reklamadol3.png